רועי הוא סוכן ביטוח מנוסה ומקצועי. רועי, בן 39,  בעל רישיון פנסיוני ממשרד האוצר ובעל תכנון פרישה מ-BDO, חברת ייעוץ מובילה בתחום הפיננסי.


עם למעלה מ 10 שנות ניסיון בתחום הביטוח והחיסכון ארוך הטווח, רועי מביא עמו מומחיות רחבה ויכולת להתאים באופן אישי את המוצרים הפיננסיים המתאימים ביותר עבור לקוחותיו. במהלך הקריירה המרשימה שלו, רועי כיהן בתפקידים שונים בחברות ביטוח מובילות, כולל מתכנן פיננסי, סוכן ביטוח ומתכנן פרישה.

 

כיום, רועי משמש כסוכן ביטוח במבטח סימון, סוכנות הביטוח להסדרים פנסיונים, כבר ארבע שנים. הוא מתמחה בתוכניות פנסיוניות לבעלי שכר גבוה, שכירים עצמאים, בעלי שליטה, רילוקיישנים (עיתוק) לחו"ל וגמלאים בנושא פרישה ומיסוי.

רועי מאמין שאין תחליף לאיש מקצוע המתמחה במגוון מוצרים ועובד מול כל החברות הרלוונטיות. הליווי האישי והקשר ההדוק שהוא מקיים עם לקוחותיו מאפשרים לו להכיר לעומק את הצרכים והמאפיינים האישיים של כל אחד ואחד. כך, הוא יכול לסייע בקבלת ההחלטות המקצועיות והטובות ביותר עבור המבוטח.

 

עם מחויבות לשירות אישי ומקצועי ברמה הגבוהה ביותר, רועי עמרם הוא בחירה מושלמת עבור כל מי שמחפש ייעוץ מקצועי ואמין בתחום הביטוח והחיסכון ארוך הטווח.