העיקר הבריאות – ביטוח בריאות פרטי

היקף הכיסוי לו אנו זכאים מהביטוח המשלים (שב"ן) אינו מספק תמיד מענה מלא ומקיף במקרים רפואיים מורכבים.
 
ביטוח בריאות פרטי מממן טיפולים מיוחדים, תרופות, בדיקות וניתוחים חיוניים אשר אינם נכללים בסל הבריאות בישראל או בשירותי הבריאות הנוספים (שב"ן) של קופות החולים, דוגמת כללית מושלם, מכבי זהב, מאוחדת עדיף וכדומה (או נכללים באופן חלקי).
 
על מנת ליהנות משקט נפשי ומעלויות ביטוח יחסית נמוכות, כדאי להצטרף לביטוחי בריאות בגיל מוקדם, ולצרף גם את הילדים, כבר מרגע הלידה, שהרי הם עלולים להזדקק חלילה לטיפול רפואי בכל גיל. בחלק מהביטוחים העלות לביטוח לילד הינה קבועה, כך שהצטרפות מגיל צעיר מעניקה חיסכון של עשרות אלפי שקלים לאורך זמן ואף למעלה מכך.

 

מה מעניק לך ביטוח בריאות פרטי

  1. ביטוח בריאות פרטי מכסה השתלות איברים, הטסה וטיפולים מיוחדים בחו"ל, ניתוחים בארץ, מימון ניתוחים בחו"ל ותרופות שאינן כלולות בסל הבריאות וכן שירותים אמבולטורים ומשלימים
  2. כמבוטח באופן פרטי, יש לך שליטה על התהליך הרפואי. באפשרותך לבחור את הרופא המנתח ואת בית החולים הפרטי, להזמין תור בזמן המתנה מקוצר וליהנות מבדיקות המבוצעות על ידי המכשור הרפואי המתקדם ביותר

 

למה ביטוח בריאות פרטי במבטח סימון?

  • מערך הבריאות במבטח סימון מתמחה במכירה, שירות, סילוק תביעות ותפעול ביטוחי בריאות פרטיים וקבוצתיים
  • שירות זמין, אישי ויעיל
  • התאמה אישית של תוכנית הביטוח

לבעלי עסקים, מנכ"לים ומנהלי משאבי אנוש: קיים גם ביטוח ביטוח רפואי לקולקטיב המבטיח כי עובדיכם יקבלו ביטוח מקיף עם שירות אישי, מקצועי ומיומן.