אנו במבטח סימון מובילים את תחום התפעול הפנסיוני למעסיקים באמצעות צוותי תפעול מקצועיים ובאמצעות מערכות טכנולוגיות מתקדמות.


תקנות משרד האוצר מחייבות את המעסיקים בישראל להעביר את נתוני העובד וחסכונותיו הפנסיוניים בקובץ מבנה אחיד. כמו כן, יש לקבל משוב אוטומטי מהגופים הפיננסיים על קבלת הנתונים ותקינותם, בשיטה המכונה "היזון חוזר".

 

נתונים שגויים שלא נקלטו או שלא הועברו כשורה לקופות העובדים בגופים המוסדיים חושפים את העובדים לנזקים ואת המעסיק לחשיפה כולל תביעה. הדיווח באופן אחיד מבטיח כי המבנה של פרטי המידע תקין, ומאפשר לזהות תקלות באופן אוטומטי. הקפדה על שיוך מדויק של הנתונים הפנסיוניים מייצרת ודאות לעובדים ושומרת על זכויותיהם הפנסיוניות.

 

שנים רבות של ניסיון בתחום הפכו את סוכנות מבטח סימון, סוכנות ההסדרים הפנסיונים הגדולה בארץ, למובילה בליווי חברות טכנולוגיה, סטארט-אפים וחברות גלובליות בתחום התפעול הפנסיוני לצמיחה והצלחה.

 

כמלווה של מאות ארגונים מקומיים וגלובליים, למבטח סימון יש את הידע, הכלים המתקדמים, היכולת והמערכות הפיננסיות החדשניות לביצוע הסדרים פנסיונים יסודיים ללא תקלות ועם אחריות מלאה. המערכות כוללות היזון חוזר, ויצירה של מאגרי נתונים בפורמט הנדרש על ידי משרד האוצר.

השירותים הפיננסיים שלנו כוללים:

תפעול פנסיוני למעסיקים עם תגובה מהירה לשינויים

 • מגוון כלים פיננסיים מהשורה הראשונה, המותאמים לביצוע שינויים בהתאם לרגולציה העדכנית בישראל ובעולם
 • ליווי של אנשי מקצוע מובילים הבקיאים הן ברגולציה המשפטית והן בתחום הפיננסי־פנסיוני ברמה החשבונאית
 • תפעול פנסיוני למעסיקים עם ממשקי הדרכות מעשיות הן לעובדים והן למעסיקים
 • מטרייה שלמה של כל השירותים לעובדי הארגון (ההון האנושי) וכן ליווי להזנקת העסק

שירותי תפעול פנסיוני - כל השירותים במקום אחד

 • אאוטסורסינג מקצועי לכל שירותי התפעול הפנסיוני הנדרשים למעסיק ולעובד לאורך כל השנה.
 • ביצוע כל משימות הניהול הפנסיוני תוך העברת האחריות מהמעסיק אלינו.

אילו שירותי ניהול פנסיוני תפעוליים אנו מציעים?

 • תפעול פנסיוני למעסיקים, מנגנוני תשלום מתקדמים מול הגופים המוסדיים לרבות תיקון פיגורים, בחינת שגיאות ותיקונן
 • באמצעות מערכת פיצויים ייחודית שפותחה בסוכנות, אנחנו מספקים דוחות פיצויים מבוקרים לחברות שנדרשות להציג את הנתונים הללו במאזני החברה
 • טיפול בכלל המשימות הנדרשות לשחרור עובד מהחברה בעקבות פיטורין או עזיבה, בינן: מילוי טופס עזר 161 ושליחת ערכי פדיון
 • טיפול בקבלת ההיזון החוזר, תוך בדיקת ההפקדות במנגנון בקרה יעיל ומקצועי

מבטח סימון היא סוכנות ההסדר המובילה והגדולה בישראל. עם השנים צברה מוניטין של אמינות, אחריות ויכולת למצוא פתרונות יצירתיים לאתגרים פיננסיים מורכבים. כל זאת, תוך עמידה בלתי מתפשרת על איכות השירות וברגולציות המחמירות בתחום התפעול הפנסיוני בישראל.

בין היתרונות הבולטים שלנו:

 • ביטוחי אחריות מקצועית מקיפים - המעניקים שקט נפשי לכל עסק. כל זאת, תוך הסתמכות על הניסיון המקצועי והגב הכלכלי של חברת האם "מגדל ביטוח"
 • אבטחת מידע מעל לכל - מבטח סימון גאה להיות החברה הראשונה בשוק ההסדרים שהוסמכה לתקני IOS בין־לאומיים מחמירים לאבטחת מערכות המידע. לצד העמידה בתקן המחמיר, החברה גם מקפידה לשפר את נהלי הגנת הפרטיות לכל לקוח, בהתאם לשינויים רגולטוריים בארץ ובעולם
 • המטה המקצועי המוביל בענף התפעול הפנסיוני - החברה מפעילה מטה מקצועי השומר על קשר הדוק עם רשות שוק ההון, ובוחן מוצרים פיננסיים היוצאים לשוק. כל זאת תוך התמקדות בחדשנות כדי להוביל הן בפן העסקי והן בפן המקצועי של תחום הפנסיה בישראל
 • לשכת שירות לספקי גמל מטעם מס"ב -במבטח סימון אנו מציעים חשבון נאמנות שבו מנוהל נושא התפעול הפנסיוני. כך, נושאים כמו התאמות בנקים והון מנוהלים בחשבון חיצוני המיועד לצורך זה בלבד
 • שירות רב־לשוני – אנגלית, רוסית ועברית - כדי להעניק שירות סביב הגלובוס, מבטח סימון פועלת הן בישראל והן ברחבי העולם מול מעסיקים בין־לאומיים בעלי נציגות מקומית. אנו ערוכים לתת מענה לסקרים ושאלות הנדרשים על ידי סניפי הארגונים הללו ברחבי העולם, כמו גם שירות פרונטלי למבוטחים דוברי שפות זרות כמו אנגלית ורוסית

אנו שמחים להציע שירות אישי של מנהל לקוחות ייעודי, המלווה אתכם לכל אורך הדרך הן מבחינה תפעולית והן ביצירת תהליכים עסקיים מורכבים. כל זאת באמצעות פגישות פרונטליות עם כל עובדי הארגון.

רוצה לשמוע עוד?

שם מלא..
דואר אלקטרוני
טלפון
שם הארגון
captcha
page url
page title