לקוחות ומה הם אומרים עלינו

לקוחות מבטח סימון כוללים תאגידי ענק, חברות גדולות ובינוניות, עסקים קטנים וחברות סטארט-אפ.

מגוון הלקוחות הפרוסים בכלל תחומי המשק מעיד על גמישות בהתאמת פתרונות לצרכי כל ארגון וכל עובד.

אמרו לנו ש...

 • דנה, צוות תפעול


  שלום ונעים מאוד, שמי כרמל, עובדת מגדל מעל 20 שנה פניתי לדנה, בבקשה לקבל שירות,  אך לא תיארתי לעצמי שאקבל שירות כזה מסור ,ברמה כזאת גבוהה, עם המון רצון לעזור, בחיוך ואדיבות מדהימה. קיבלתי מענה לבקשה שלי ופתרון, הרבה יותר מהר מהמצופה, דנה מקצועית ונעימה והכי חשוב אנושית,  ובהחלט ראויה לשבחים והערכה!תודה רבה, אמן והיו יותר עובדים כמו דנה.

 • אתם חדי קרן במדינה של סוסי יאור

   
  שמי עדי ואני לקוחה שלכם שנים ארוכות ורבות ובמעסיקים שונים, שרשרת נותני השירות שלכם – יוצאת דופן ותענוג לקבל מכולכם שירות - מבטי, מאמיר הסוכן האישי, מאיה ובעיקר מאתי.בתור סמנכלית שירות תפעול ומש"א - אני יודעת כמה זה יוצא דופן לקבל שירות אישי, אכפתי, סבלני, להסביר כמה פעמים ,לתזכר אותי, לזכור שאני מפוזרת ולמנוע ממני לעשות טעויות – זה מדהים, לא צפוי ובאמת יוצא דופן אמרתי לאמיר וגם לאתי ולבטי – אתם ממש חדי קרן במדינה של סוסי יאור!
 • אוראל, מכירות בריאות

  אני רוצה להעביר משוב חיובי מאוד על הנציג שלכם אוראל הבחור תותח. היה סופר רגוע וסבלני איתי אל מול חוסר ההתמצאות שלי בחומר עשה לי סדר בראש וסייע להבין הרבה מאוד דברים, ליווה אותי בביטחה לקבלת החלטות.
  האכפתיות הסבלנות ואורך הרוח שהעניק לי ביחס עשתה את כל ההבדל בין רק מל=קצועי לאדם - -אמיתי ישר אמין בוטח ומקצועי...זה לא מובן מאליו היום בשום מוקד שירות ואו חברה חשבתי שיהיה נכון לציין זאת בפניכם. כן ירבו כמותו בכל המקומות שאפשר !!
  שוב תודה רבה על הליוי המרגיע שלכם