תקופת הגירושין היא תקופה לא פשוטה, המחייבת התעסקות עם נושאים כספיים רבים, כגון חלוקת רכוש משותף, מעבר דירה, קביעת זכאות למזונות, וגם תכנון ביטוחי, פנסיוני ופיננסי מחודש.

חיסכון פנסיוני

חיסכון פנסיוני מבטיח הכנסה חודשית כשתפרוש מהעבודה, ובנוסף מספק מענה כלכלי כגון מענק חד פעמי או חודשי במקרה פטירה חלילה, או פיצוי חודשי במקרה של פגיעה ביכולת העבודה.

שינוי מצבך המשפחתי מחייב בדיקה ועדכון של החיסכון הפנסיוני שלך:

איזון משאבים - חלוקת הנכסים בין בני זוג כוללת גם את התכניות הפנסיוניות שנחסכו במהלך תקופת הנישואים. חלוקת נכסים זו הינה מורכבת ודורשת חישוב אקטוארי המקובל על שני בני הזוג ולעיתים גם על בתי המשפט.
אנו מציעים לך לקבל שירות חישוב אקטוארי על ידי אקטואר מוביל המתמחה בטיפול בסוגיות אלו. השירות כרוך בתשלום המשולם ישירות לאקטואר. כלקוח של מבטח סימון תהנה משירות אישי, מהיר והוגן.
לפניה לאקטואר מלא את הטופס בצד שמאל של העמוד.

גובה סכומי הביטוח למקרה פטירה
- סכומי הביטוח שנרכשו מחושבים לפי צרכי משפחתך והמשך קיומם לאחר פטירתך חלילה. מומלץ לקיים פגישה עם הסוכן הפנסיוני האישי שלך ולדון עמו שוב בקביעת סכומי הביטוח הנכונים למקרה פטירה, בהתאם למצבך המשפחתי החדש. מומלץ לדאוג במסגרת הגירושין שגם לבן/בת הזוג לשעבר יהיו כיסויים ביטוחיים מתאימים.
כיסויים אלה יתנו פתרון במקרה פטירת בן הזוג לשעבר ויאפשרו אלטרנטיבה לעלויות נוספות או דמי מזונות אשר יפסקו.

מוטבים – רוב המבוטחים מגדירים את בן/בת הזוג כמוטב – מי שמקבל את הכספים במקרה ביטוח. לאחר הליך גירושין, יתכן ותרצה לשנות את המוטב ולייעד את כספי הביטוח ישירות לילדים או להורייך. שינוי מוטבים יכול להעלות שאלות שונות, כגון: מה קורה כשהילד קטין? מי מנהל את הכספים המיועדים לו? מה קורה במידה והורי המבוטח אינם בחיים במועד מקרה הביטוח? ועוד שאלות, שעל כולן מומלץ לדון עם הסוכן הפנסיוני האישי שלך.

לקביעת פגישה עם סוכן אישי - צור קשר
למידע נוסף על פנסיה וחיסכון פנסיוני

רוצה לשמוע עוד?

שם מלא
דואר אלקטרוני
טלפון
page url
page title
מקור הליד

פגישת שירות

מתי נפגש? על מה נדבר? ומה יקרה אחרי?

 
קרא עודלמידע המלא על פגישת שירות