אם גם אצלך פגישה עם סוכן ביטוח זה משהו שעושים רק אם חייבים, כדאי שתקרא את הכתבה הזו.

 

פגישה עם סוכן ביטוח מצטיירת אצל חלקנו כמטלה, אך האם זה באמת חייב להיות כך?

 

במשובים שאנחנו במבטח סימון מעבירים ללקוחות שלנו אחרי פגישה עם סוכן ביטוח, התגובות האהובות עלינו ביותר הן של לקוחות שאומרים "סוף סוף ברור לי איפה הכסף שלי", או "עכשיו אני מבין איזה ביטוחים יש לי". מבחינתנו חשוב שתבין את הביטוחים והחסכונות שלך: היכן הכסף שלך נמצא, ולמה דווקא שם.

 

סוכני הביטוח שלנו עוברים הדרכות והכשרות רבות והם בעלי ניסיון רב בתחום. אנחנו רואים את הפגישות התקופתיות שלך איתם כהזדמנות לנו ולך, לוודא שהביטוחים שלך מתאימים בדיוק לצרכיך.

מתי נפגשים?
יש כמה רגעי מפתח בהם תפגוש בסוכן הביטוח שלך: התחלת עבודה חדשה, עזיבת עבודה ופרישה. מעבר לרגעים אלו, אנחנו ממליצים להיפגש עם הסוכן לאחר או לקראת שינוי במצב המשפחתי. בפגישה, כדאי לעבור על כל החסכונות, לוודא שאתה חוסך בקצב מספק, שביטוחי החיים ומסלול הפנסיה מתאימים למצב המשפחתי שלך, לוודא שיש לך ביטוח מתאים למקרה של אובדן כושר עבודה, לעדכן את ביטוח הבריאות הרלוונטי לך ולמשפחתך ולבדוק אם יש שינויים שצריך לעשות. בקיצור, לוודא שהכסף שלך מנוהל בצורה הנכונה ביותר עבורך.

איך להתכונן לפגישה - הכנה היא חצי הדרך להצלחה
החיסכון הפנסיוני שלך הוא ככל הנראה החיסכון הכי חשוב שיש לך ובדרך כלל גם החיסכון הגדול ביותר, לכן כדאי להשקיע זמן כדי לחשוב ולתכנן את עתידך לאחר היציאה לפנסיה, גם אם כרגע זה נראה ממש רחוק. הפגישה עם סוכן הביטוח האישי שלך היא הזדמנות להבין את החיסכון הפנסיוני שלך, ולוודא שהוא עונה על הצרכים שלך ושל בני משפחתך. אל תהסס לשאול שאלות, הסוכן ישמח לענות על כולן, זה תפקידו.

 

לפני הפגישה, כדאי להיכנס לאזור האישי שלך באתר מבטח סימון, לראות איזה חסכונות וביטוחים יש לך ולהכין שאלות או בקשות לעדכון. כיום יש 3 מוצרי חיסכון לפרישה: קרן פנסיה, ביטוח מנהלים, וקופת גמל. בנוסף, קרן השתלמות, בה ניתן למשוך את הכסף גם לפני פרישה. חשוב שבסוף הפגישה תדע:

  • איזה מוצרי חיסכון יש לך
  • כמה כסף יש לך נכון להיום בכל חיסכון
  • כמה כסף אמור להיות לך לאחר פרישה

 

נכון שאי אפשר לדעת מראש את הסכום המדויק שיהיה לך לאחר הפרישה, מכיוון שהסכום הזה תלוי בגורמים שונים כגון מצב שוק ההון, שינויים בשכר שלך, רגולציה ועוד, אבל סימולציה יכולה לתת לך אינדיקציה האם החיסכון אמור להספיק.

מה להביא לפגישה?

הפגישות עם סוכן הביטוח שלך חשובות, ועשויות להשפיע על חייך היום ובעתיד, ולכן כדאי להגיע אליהן ערוכים ומוכנים. פגישה נעימה!

רוצה לקבוע פגישה כבר עכשיו? ליצירת קשר באתר, מייל או טלפון.


שים לב: האמור בכתבה זו מהווה מידע מקצועי כללי בלבד ואינו מובא כתחליף לקבלת ייעוץ פרטני מבעל רישיון.  כל פעולה שנעשית ע"פ המידע והפרטים האמורים באתר זה הינה על אחריות המשתמש בלבד. בכל מקרה ספציפי יש להיעזר בבעל מקצוע המתמצא בתחום. אין להעתיק ו/או לפרסם ו/או לצלם ו/או להפיץ ו/או לעשות כל שימוש במידע ו/או כל חלק ממנו ללא רשות בכתב ומראש מאת מבטח סימון סוכנויות לביטוח.

רוצה לשמוע עוד?

שם מלא
דואר אלקטרוני
טלפון
page url
page title