חגי מנסטר הוא סוכן ביטוח פנסיוני ופיננסי ותיק ומנוסה, בעל תואר BA בתקשורת ומנהל עסקים. חגי מביא עמו ניסיון רב של 29 שנים בתפקידים שונים בעולם השיווק הפנסיוני.

 

חגי שימש בתפקידו כמנהל תיק, מנהל יחידה עסקית, סגן מנהל יחידה עסקית ומנהל עסקית.

 

לאורך השנים, חגי ניהל מעל 2,000 לקוחות בכירים במשק הישראלי, ובהם חברות מובילות כגון ליברה, סולרג'יק, קלאודליי, פרוקסימיטי, פורטה בית-השקעות ועוד רבות אחרות. התמחותו המרכזית של חגי היא בתחום הפרט.

 

בעבודתו עם הלקוחות, חגי מחויב לתת מענה אישי ומקצועי, תוך התאמה לצרכים הייחודיים של כל לקוח באמצעות עבודה שוטפת עם כל היצרנים ובתי ההשקעות בישראל. המטרה המרכזית של חגי היא להעניק ללקוחותיו ערך מוסף ולשמר אותם תחת המטרייה של מבטח סימון בניהולו המסור.

 

הדרך של חגי לעולם הביטוח החלה כבר בגיל צעיר, בעקבות מותו של אביו כשהיה בן 7 בלבד. מאז, הוא ידע שייעודו הוא להיות איש ביטוח שתפקידו לדאוג למשפחות בימי צרה וגם בימים טובים. עבודתו של חגי אינה רק מקצוע בעבורו, אלא שליחות אמיתית, ולכן כל יום במבטח סימון הוא כמו יום חדש בחברה.

 

מבטח סימון, הסוכנות בה פועל חגי, היא סוכנות ההסדר הגדולה ביותר בישראל. היתרון המרכזי של מבטח סימון הוא בגודלה ובעוצמתה מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות, לטובת לקוחותיה.