ירון פרץ, סוכן ביטוח מנוסה ובעל ניסיון של יותר מ-25 שנה בתחום, הוא דמות מובילה בסוכנות הביטוח מבטח סימון, בה הוא משמש במשך 18 שנים - בשתי קדנציות. 

ניסיון והתמחויות

ירון, בן 53 מאשקלון, בוגר תואר ראשון (BA) במדעי המדינה מאוניברסיטת בר-אילן, צבר ידע נרחב בכל היבטי הביטוח הפנסיוני והפיננסי.

במהלך שנות עבודתו הרבות בתחום, רכש ירון מומחיות ייחודית בתכנון פנסיוני, ביטוחי חיים למשכנתאות, פיננסים והשקעות, ביטוחי בריאות ועבודה מול מעסיקים בינלאומיים. בין השנים 2012-2014 כיהן ירון כמפקח בחברת הביטוח "הכשרה".

ליווי מקצועי וייחודי

המומחיות של ירון באה לידי ביטוי במתן ליווי אישי וצמוד ללקוחותיו. הוא פוגש את לקוחותיו אחת לשנה לפגישה אישית מקיפה בה הוא עובר על תיק הביטוח, מעדכן בחידושים מקצועיים, ומוצא בעבורם פתרונות יצירתיים וחדשניים המותאמים במדויק לצרכיהם. ירון עובד עם כל חברות הביטוח הקיימות בשוק הישראלי ומכיר היטב את תיקי המוצרים שלהן - מה שמאפשר לו לבצע פילוח מיטבי של תיק הביטוח עבור לקוחותיו.

עבודה עצמאית וללא פניות

בבסיס העשייה של ירון עומדת תפיסה לפיה האינטרס של הלקוח הוא המנחה את כל צעדיו ופעולותיו. יכולתו לעבוד באופן עצמאי מול כלל חברות הביטוח, מאפשרת לו להשיג עבור לקוחותיו את התנאים הטובים והמועדפים ביותר מבין כל החלופות הקיימות בשוק.

קשר אישי וחם

האני מאמין של ירון הוא שאין תחליף לקשר האישי והאנושי מול הלקוחות - קשר שאינו נותר בגדר "עסקי גרידא" אלא הופך את רבים מהלקוחות למעין משפחה המזמינה אותו לאירועים משפחתיים ושמחות. יחד עם זאת, למרות החום והקירבה, ירון שומר על אמינות, שקיפות ומקצועיות כפרמטרים חשובים במעטפת השירות והליווי שהוא נותן למבוטחים וללקוחות-מעסיקים.

ירון משלב בעבודתו טכנולוגיות מתקדמות אך בכל צעד ופעולה, הוא פועל מתוך שיקול דעת ואחריות גדולה כלפי לקוחותיו. מי שמבקש לקבל שירות ביטוח אישי, מקצועי וממוקד בטובתו - מוזמן ליצור קשר עם ירון ולהנות מניסיונו הרב.